Su Kaçağı – Su kaçağı Tespiti – Onarımı

Su Kaçağı – Su kaçağı Tespiti – Onarımı

Su kaçağı problemi ile karşılaştığınızda hiç dert etmeyin.Kaçağı elektronik cihazlarla duvar içinde veya yer altında kırmadan buluyoruz. Kırmadan su kaçağı onarımı yapıyoruz.

Su kaçağı sorunu günümüz tesisat sorunlarından en büyüğüdür.Fakat su kaçakları artık sorun olmaktan çıkmıştır.Su kaçağı bulmak için kullanılan termal teknoloji bu konuda çözüm olmuştur. Aşağı kata veren su damlacıkları veya kabartılar en çok rastlanılan su kaçakları problemidir.Bu tür kaçaklar sizin ve komşunuzun huzurunu kaçırmaya yetebilir . Sizin gibi bilinçli müşteriler araştırma yapar internette su kaçağını nasıl fazla zarar vermeden bulabilirim diye . İşte tamda bu noktada biz devreye giriyoruz sukaçağı doktoru su sızıntısının yerini özel kameralı sistemle yapınıza zarar vermeden su kaçıran bölgeyi özel kameralı sistemle bulur su kaçağının olduğu bölgeyi tespit eder . Size ek tadilat masrafı çıkmaz , kısa sürede sorun çözülür .
 
 
Uzmanlarımız için  yetenekli ve iyi eğitimli olmak eşit oranda önemlidir.Hiçbir teknoloji ve cihaz operatöründen bağımsız olarak su kaçağını bulamaz.Su kaçağı bulma süreci teknoloji, eğitim ve uzmanlığın kombinasyonudur.Bu sahada çalışacak Teknisyenler iyi ve detaylı bir eğitim almalıdır.Gayrimenkul sahipleri profesyonel anlayışa sahip kurumsal, su kaçağı ve su tesisatı problemleri  tespit ve onarım şirketimizden hizmet alarak, binlerce liralık gereksiz tadilat masrafına sebep olabilen, beceriksizce yapılmış onarım çalışmalarından kendilerini koruyabilir.Su kaçağını ararken, beton veya tuğla duvarda, fayans veya parke yer döşemesinin altında her nerede olursa olsun tespit işlemi kır ve ara metoduyla yapılmaz.Sıkıntı yaşamak istemiyorsanız bizi arayın. Uzmanlarımız tadilata gerek kalmayacak şekilde kırmadan su kaçağını tespit edip onarsın.Şirketimizin verdiği hizmetler, su tesisatı ve su yalıtım problemleri ile sınırlı değildir, arsanızda yapacağınız inşaat ve tadilat çalışmalarınız öncesinde, istenmeyen kazalara ve masraflara sebep olmamak için  toprak,asfalt veya betonun  altından geçen ve yeri belli olmayan su, elektrik, telefon, doğalgaz şebeke hatlarının tespiti, bina iç duvarlarınızda yerini bilmediğiniz  su, elektrik vb gizlenmiş boru ve hatların tespiti, Su baskınları sonrası yapıların duvar,döşeme ve bazı eşyalarda ortaya çıkan su hasarının kurutulması , beton kurutma, İnşaat şapı kurutma, ısı yalıtım hataları ve binalarda ortaya çıkan veya çıkabilecek bazı diğer problemleri, yüksek teknoloji ürünü cihazlar ve uzman kadromuzla tespit etmekte ve sorunları gidermekteyiz.
     Su kaçaklarını noktasal bularak bir veya iki fayans kırarak tamirini gerçekleştiriyoruz.Müşterilerimiz bu son teknolojiden haberdar olmadıkları için su akıtan daireleri tamamen kırdırmak zorunda kalıyorlardı.Ama artık daireleri kırdırmaya SON.Su kaçaklarını noktasal bularak bir veya iki fayans kırarak tamirini gerçekleştiriyoruz.Eğer bu su kaçak sorunu temiz su da değil ise pis su giderlerinde ise onu da son teknoloji ile pimaş içlerini görüntüleme yaparak sorunun nereden kaynaklandığını buluyoruz. Müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için buradayız . Su sızıntıları ve birikintiler binanın taşıyıcı kolon ve kirişlerindeki beton ve demirleri çürüttüğü, bu noktalarda binayı zayıf duruma düşürdüğü tespit edilmiştir.Yapılan araştırmaya göre deprem esnasında yıkımın su sızıntısı ve rutubetin olduğu yerlerden başladığı görülmüştür. Siz de risk alanlardan değilseniz çözüm Sukaçağı Doktorunda.İşyeri ve konutlarınızdaki su sızıntılarının tespit, tamir ve onarımlarında gelişmiş cihazlar kontrolünde binanıza zarar vermeden kısa zamanda profesyonel çözümler sunuyoruz.

Üstün teknolojimiz ile her türlü gizlenmiş su kaçağını nerede olursa olsun, bulup onarıyoruz.

  • ⇒ Duvarların arkasında
  • ⇒ Beton ve asfalt  zemin altında
  • ⇒ Bodrumda
  • ⇒ Bahçede
  • ⇒ Kalorifer Tesistındaki Borularda
  • ⇒ Yerden ısıtma sisteminde

Üstün teknolojimiz ile her türlü gizlenmiş su kaçağını nerede olursa olsun, bulup onarıyoruz.